עייפות כרונית

תסמונת העייפות הכרונית הנה מחלה שמתאפיינת בתחושת תשישות ממושכת, בקשיי ביצוע פעילויות, חולשת שרירים ועייפות מתמדת. אנשים שסובלים מהתסמונת מתלוננים על רצון עז לישון בשעות היום וכנגד על קושי להירדם בלילות – נדודי שינה. כמוכן תסמונת העייפות הכרונית מתבטאת בבעיות זכרון וחוסר ריכוז. לעתים קרובות מופיעים כאבי ראש תכפים, הצטננות חוזרת ודפיקות לב מואצות.

העייפות הכרונית הורגת אותך

כל אחד מאתנו חווה לחץ בחיי היום-יום שלו. לחץ בעבודה, במשפחה, סכסוכים עם הבוס – כל זה גורם להתפתחותה של העייפות ולהרעה בריאותית. אבל בשביל לדעת להתמודד עם הבעיות שנוצרות לאורך הדרך אנו זקוקים לערנות, חשיבה חדה, ולא חשיבה סטראוטיפית
בשביל להיפתר מעייפות כרונית במהרה נתמקד בחיזוק מערכת החיסון, באיזון מערכת העצבים, הסדרת השינה ושיפור תפקודם של כליות ופעילותם של איברים אחרים בגוף. הסעיף לא פחות חשוב בהסגת התוצאות- יציבות רגשית. אפשר לטפל בבעיות רגשיות באמצעות עיסוי ודיקור. על מנת להלחם בתסמיני העייפות ובסימפטומים נוספים של המחלה ניתן אבחון מקצועי, לאחר האבחון יותאם לכל חולה טיפול פרטני כוללני שיכלול גם דיקור סיני. היתרון המשמעותי של הטיפולי אקופונקטורה – יכולת הייחודית של השיטה לאזן שינה ולחזק את מערכת העצבים, שזה כבר סלילת דרך לרפואה שלמה.
נציין שאקופונקטורה (דיקור סיני) היא שיטה רפואית סינית עתיקה, אשר מתבססת על דקירת המטופל במחטים דקים במיוחד במקומות מסוימים בגוף.
השיטה לא רק עוזרת לשיפור תפקודו של גוף האדם כולו, אלא גם מועילה לתפקודם של איברים פנימיים. בנוסף דיקור סיני משפר מצב רוח אצל המטופל, מפיג מתח, העייפות נעלמת. מוכח כאקופונקטורה יעילה ביותר גם נגד דיכאון ואך יכולה להאט את תהליך הזדקנות הגוף.