עישון

אודות נזקי העישון והשפעת הניקוטין והזפת על גוף האדם

האם מבינים המעשנים, איזה נזק גורם הרגל הכה מגונה? אילו תהליכים איומים עובר הגוף בגללו? קשה לאמין. אך יש פה מקום למחשבה! המעשן הותיק הסטנדרטי מעשן ביום מ20 עד 40 סיגריות, הרי שאלו 130-260 מ"ג ניקוטין, 45-90 גרם אמיאק, 3 מ"ג חומצה חנקתית, חצי ליטר פחמן חד חמצני וים חומרים מזיקים אחרים.

העישון גורם לסחרחורות, כאבי ראש, עייפות מתמדת

אל תגרמו נזק בלתי הפיך לגוף שלכם…

כל החומרים המזיקים הללו, לאחר שהם מגיעים לגוף האדם, מתחילים להרוס אותו וגורמים לנזק בלתי הפיך. רק תחשבו… בלתי הפיך! זה אומר שכבר אין דבר שאפשר להחזיר, לתקן, לשפר, להשיב. הנזק נגרם לתמיד!
המעשן חי 10-15 שנים פחות…
הניקוטין והזפת, כשהם מגיעים למערכת הדם, לריאות, לכבד, לכליות במהלך הזמן מרעילים את כל המערכת. המדענים הוכיחו שאנשים שמעשנים חיים בממוצע פחות ב10-15 שנים ממי שלא מעשן. האם ההרגל האבסורדי שווה 15 שנים, שהייתם יכולים להעביר במשפחה אוהבת, עם ילדכם והנינים שלכם? 20% מהמעשנים מתים מסרטן הגרון והריאות. האם זה מה שאתם הייתם רוצים מהחיים ?

הצילו את מערכת העצבים!

עישון משפיע על החושים, מכהה אותם, מכווץ את כלי הדם, מה שמביא לכאבי ראש כרוניים, הופעה של רגשות אובדן הכרה, כמו כן להתקפי לב, שבץ. למעשנים לעיתים קרובות מתפתחים סממנים ניורוטים כגון: רגזנות, עצבנות, זיכרון ירוד, עייפות מתמדת.

גמילה מסיגריות בעזרת הדיקור הסיני עוד היום !

גמילה מסיגריות בעזרת הדיקור הסיני עוד היום !