צלוליט

אודות הצלוליט והקשיים להיפטר ממנו

בישראל, כנראה, אין עיסוי מבוקש או פופולארי יותר מהאנטי-צלוליט.

אלפי נערות ונשים, החושקות במראה מושך יותר, משתמשות בשירותי המעסים המקצועיים. והדבר נכון ! כיוון שרק בשילוב אמיתי ונכון של מאמץ פיזי, תזונה מאוזנת והעיסוי האנטי צלוליט אפשר להגיע לתוצאה ריאלית – ירידה במשקל, ויחד עם זה פרידה מהצלוליט הבלתי נסבל.

דוגמא לאיך צלוליט נראה

תאי שומן מוגדלים, הנגרמים על ידי זרימת דם לא תקינה ברקמת השומן – זהו הצלוליט. התאים, שנהיו גדולים בצורה לא סבירה, כבר לא עושים את העבודה – לא מסלקים את החומרים המזיקים מהגוף, אך את השומן, להיפך, אוגרים בכוח כפול ומכופל. פרט לשומן, התאים סופגים את הרעלנים וכל הגועל, שמגיעה לגוף. האנשים
משמינים והתאים, לצערנו, גם הם. הרקמה המגודלת שמחברת ביניהם, יוצאת החוצה, יוצרת תחושה של בליטות ו"קליפת תפוז". זהו הצלוליטיס החזותי!

עיסוי נגד עור תפוז בבאר שבע

בואו להיפטר מעור תפוז בקליניקה הכי טובה בדרום

הופעת הצלוליט נגרם מסיבות רבות, חלקן ישירות וחלקן עקיפות, אך בביטחון של 100% הן כוללות: כשלונות הורמונליים בגוף, מחלות בבלוטת התריס, אורח חיים בלתי פעיל, הפרות בחילוף החלבונים, תזונה לקויה ותורשה. הדרך להיפטר מצלוליט איננה פשוטה.
כדי להחזיר את המצב לקדמותו, צריך להשקיע מאמצים רבים. את הצלוליט קל יותר למנוע, מאשר להילחם בו במצב כאשר הוא לא טופל והוזנח. למניעת הצלוליט, מתאים בצורה מושלמת, עיסוי מיוחד. אך עיסוי בודד לא יעזור. צריך לשמור על אורח חיים פעיל, לא לצרוך מאכלים משמינים, מטוגנים, מלוחים ולא להרעיל את הגוף עם אלכוהול וסיגריות.

תנו לנו לעזור לכן בעיסוי ולאחר מספר טיפולים תרשו לעצמכן להגיע לים ולהנות פול-טיים

תנו לנו לעזור לכן בעיסוי ולאחר מספר טיפולים תרשו לעצמכן להגיע לים ולהנות פול-טיים – לחצו כאן

 

מפנטזת על עור חלק ומתוח? חולמת להיכנס לג'ינס אופנתי עם גזרה נמוכה ולא לדאוג ש"ינזול" מהצדדים? דלתות הקליניקה פתוחות בשבילך!

נשמח להציע לכן:

  • עיסוי יעיל, המשפר את מצב הנקבוביות, גמישות העור והמשפר זרימת הנוזלים ללימפה.
  • שירות מקצועי ברמה אירופאית. ברגע שתעברו את מפתן דלת הקלינקה שלנו, תיכנסו לאווירת רוגע והקלה כללית. הצוות שלנו נעים ומנומס, כמצופה מקליניקה ברמה הגבוהה ביותר.
  • מחירים דמוקרטיים – אנחנו לא רודפים רווחים מיידיים לטווח הקצר, עבורנו הדבר החשוב ביותר – שיפור בריאות והמצב הפיזי של הלקוח. לקוח מרוצה – לקוח קבוע!

 

לפני ואחרי עיסוי אנטי צילוליט בבאר שבע

לפני ואחרי עיסוי אנטי צילוליט

 

עליך לשלב את העיסוי עם דיאטה מיוחדת, עליה תייעץ לך רופאה דיאטנית(אימונולוג). רק תזונה נכונה עם צריכה מוגבלת של פחמימות מהירות ושומנים יחד עם עיסוי איכותי בקליניקה שלנו יכולה להציל אתכן מהצלוליט הכה שנוא. האמינו, לעיסוי אין כל משמעות, אם לאחר הטיפול הסדרתי תגיעי הביתה עם בקבוק קוקה קולה ושקית קוראסונים.

זכרי, את הבריאות אי אפשר לקנות בשום כסף, שמרו עליה, כיוון שזה הדבר היקר מהכל בעולם! העיסוי אנטי צלוליט יכול להחזיר לך את היופי וגמישות העור כאשר תיפטרי מהצלוליט הכל כך מעצבן!

אנו מברכים כל לקוחה חדשה ונשמח נציע שלל עיסויים שונים!

 

קבעי תור לפגישה בטלפון המופיע במעלה העמוד והמומחית שלנו תעביר לך שיחת ייעוץ אישית בחינם!

בקרו בקליניקה בבאר שבע

בקרו בקליניקה שלנו בבאר שבע ותיפטרו מהצלוליט תוך חודשים ספורים